10 Adımda Çalışma Odanızı Bebek Odasına Çevirin
10 Adımda Çalışma Odanızı Bebek Odasına Çevirin

 

Evinizde ailenizin yeni üyesine yer açın! Bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, sizin de onunla geçireceğiniz o çok özel zamanlarda konforunuzu sağlayacak bir oda oluşturun. İhtiyacınız olan tüm ürünlere adresinden ulaşabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak daha pek çok fikir için web sitemizi takip edin abone olun, harika fikirlerden ilham alın.

Mışıl mışıl uyusunlar.

Bebeklerin bol bol uykuya ihtiyacı vardır. Bedensel ve zihinsel gelişimleri için uyku çok önemlidir. IKEA’da karyolalarımız, baza ve yataklarımız birçok değişik testten geçirildikten sonra kullanımlarının güvenli olduğu belirlenir. Tüm çabamız, bebeğinizin güven içinde mışıl mışıl uyuduğundan emin olmanız için!

Tatlı rüyalar ve güvenli uykular için

Bebekler gün içinde 20 saate kadar uyurlar. Uyku bebeğin sağlığı ve gelişimi için önemlidir ve bir bebek karyolası onlara yuvarlanarak düşmeyecekleri korumalı bir uyku ortamı sağlar. Sert bir yatak, bir yatak koruyucu ped ve bir yatak koruyucu alez ekleyerek bebeğinizin güven, huzur ve rahatlık içinde uyumasını sağlayabilirsiniz. Dönüştürülebilen bebek karyolalarımızın büyük çoğunluğu bebeğiniz büyüdükçe onunla birlikte büyür. Bebeğiniz hareket etmeye ve oturmaya başladığında yüksekliğini alçaltabileceğiniz bir bazaları vardır ve bebeğiniz kendi başına karyolaya çıkacak kadar büyüdüğünde bir tarafını açarak onu bir yatağa çevirebilirsiniz.

Aileler, bebeklerinin güvenliği ve rahatlığı ile maliyet arasında bir tercih yapmak zorunda kalmak istemezler. Bu nedenle sert VYSSA bebek yatağı makinede yıkabilir kılıflara sahiptir ve en katı güvenlik testlerini geçmiştir. Böylece bebeğinizin güvenle uyuduğunu bilerek siz de rahatça uyuyabilirsiniz.

Alt değiştirme saatini birlikte eğlence saatine dönüştürmek

Bebek lazımlık eğitimi almadan önce, ailesi ortalama 5.000 bez değiştirir, bu sebeple uygun yükseklikte bir alt değiştirme masası sizi sırt ve boyun ağrılarından kurtarabilir. Alt değiştirme işi can sıkıcı bir iş olmaktan çıkıp günlük hayatın koşuşturmacadan uzakta bebeğinizle paylaştığınız bir eğlence saatine dönüşebilir.

Doğru yerlere yerleştirilmiş çekmeceler ve raflar sayesinde ihtiyacınız olan malzemelere kolayca erişirken bir eliniz her zaman en kıymetli varlığınızda olur. Alt değiştirme masalarımızın çoğunluğu, aynı zamanda raf ünitelerine veya şifonyerlere dönüştürülebilir, yani çocuğunuza ve çocuğunuzun ihtiyaçlarına göre değiştirilebilir.

 
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*