Anatolium Marmara AVM ve IKEA Kartal açılıyor
Maya Holding ve Yılsan Holding iş birliğiyle hayata geçirilen Anatolium Marmara AVM, 4 Mayıs’ta açılıyor. Karma projeye sahip olan Anatolium Marmara AVM bünyesinde ayrıca 26 bin metrekarelik IKEA Kartal mağazası da bulunuyor.

Maya Holding ve Yılsan Holding’in iş ortaklığıyla; ofis, home ofis ve alışveriş merkezi konseptlerini içeren karma bir yaşam alanı olarak kurgulanan Anatolium Marmara projesi, İstanbul’un Kartal bölgesinde yaşam buluyor. Anatolium Marmara AVM ve İstanbul’daki 3. IKEA mağazası, 4 Mayıs Cuma günü saat 10.00’da İstanbullularla buluşuyor.

Toplam 230 bin metrekarelik alana sahip projenin 60 bin metrekarelik kiralanabilir alanı bulunuyor. Yaklaşık 2 bin 500 araç otopark kapasitesi bulunan projede 6 bin 500 metrekarelik meydan alanıyla pek çok etkinlik ve konsere ev sahipliği yapacak. Anatolium Marmara AVM’de ayrıca Anadolu Yakası’nın tek 360 derece seyir terası bulunacak.

Proje finansmanı Halkbank tarafından yapılan Anatolium Marmara’nın konsepti, ticari yapılarda uluslararası üne sahip, dünyanın ve İstanbul’un önemli projelerine imza atmış, pek çok tasarım ödülüne layık görülmüş, merkezi Amerika’da bulunan DDG firması tarafından hazırlandı. Projenin mimari ruhsat uygulama ve geliştirmesini Viva Mimarlık yaptı. İç dekorasyon, peyzaj ve cephe aydınlatma projelerini Gökhan Avcıoğlu hazırladı.Anatolium Marmara AVM’nin konsept danışmanlığı, kiralama ve yönetimi ise Mallexpert tarafından yapılıyor.
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*