Hakkımızda

Mobilya kurmak sizin için zor mu? Hemen bizi arayın : 0535 361 11 78

İstanbul Anadolu Yakasında yaşıyor ve IKEA ürünleri için mobilya montaj hizmeti mi istiyorsunuz?

İkea Kartal Mobilya Montaj Servisi’ başka bir yere bakmayın!

Ekiplerimiz tüm mobilyalarla uzmandır ve IKEA’nın tüm mobilyalarının montajı ve sökülmesi konusunda titiz ve güvenilirdir.

İstanbul Anadolu Yakasında en iyi mobilya montaj şirketi olmak için çalışıyoruz. Bu bölgedeki IKEA ürünlerinin dakik ve güvenilir mobilya montaj hizmetleriyle de tanınıyoruz ve bu da 8 yıllık saha tecrübemizden kaynaklanıyor.

IKEA ürünleri için montaj hizmeti almak için bizi seçerler çünkü her siparişe kişiselleştirilmiş bir yaklaşım benimsiyoruz. Sadece IKEA ürünleri ile sınırlı olmayan her türlü mobilyayı bir araya getirmeye odaklanıyoruz.

Dolap sistemleri, dolap organizatörleri, dolaplar, çekmeceli sandıklar, bölmeler, masalar, duvar sistemleri, organizatörler, depolama yatakları, ranzalar ve tüm ofis mobilyaları ve kabinleri dahil olmak üzere tüm mobilyalar.

Herhangi bir mobilya siparişiyle, teslim tarihlerini karşılamak ve her zaman beklentileri karşılamak için hazırız.

İstanbul Anadolu Yakasında IKEA ürünlerinin mobilya montajı da dahil olmak üzere tüm mobilyalar için uygun maliyetli, güvenilir ve samimi mobilya montaj hizmetleri için güvenilir mobilya montaj hizmeti sunan profesyonel bir ekibe sahibiz.

 

Kurulum şemaları içinde kaybolmadan hemen bizi arayın: 0535 361 11 78

 

Karmaşık mobilya parçalarının içinde kaybolup, canınızı sıkmaya, birbirinizi kırmanıza hiç gerek yok ! Kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Hemen aramanız yeterli: 0535 361 11 78

Mobilya kurmak içinden çıkılmaz bir hal alıyorsa hemen bizi arayın : 0535 361 11 78

Kurulum şemaları içinde kaybolmadan hemen bizi arayın: 0535 361 11 78